کیدو کالا به شما کمک می کند تا بهتر ، راحت تر و مطمئن تر اسباب بازی بخرید .

کیدو هم معنی کید kid به معنی بچه یا کودک است و کالا نیز معنی مشخصی در زبان فارسی دارد.

این وب سایت یک فروشگاه تخصصی اسباب بازی کودکان است که قصد دارد تا با توسعه و رشد خود در آینده ای نزدیک ، تمام نیاز مادران و پدران و تمام چالش هایی که برای تهیه لوازم مورد نیازشان اعم از اسباب بازی ، پوشاک ، لوازم بهداشتی و فرهنگی را برطرف کند تا خرید عالی تری داشته باشند.

کیدوکالا در حال حاضر

امروز با تولید محتوای مرجع به شما کمک می کنیم تا هنگام خرید اسباب بازی برای نوگل خود با چالش روبرو نشوید. یا زمانی که کودک دل بند شما مشغول بازی با اسباب بازی های خود هست آسیب جسمی یا روحی نبیند.

اهداف کوتاه مدت ما

جلب رضایت شما مادران و پدران عزیز برای تهیه اسباب بازی سالم ، بهداشتی و متناسب برای کودکان با مقرون به صرفه و مناسب همه ما از کودکی تا کنون مشغول بازی با اسباب بازی هایمان بودیم. در کودکی ماشین اسباب بازی و امروز ماشین واقعی.

اما فراموش کرده ایم که همه موفقیت هایمان را مدیون بازی ها و اسباب بازی هایی هستیم که در دوران کودکی با آن های مشغول بوده ایم.

حوادث و اتفاقات خوب و بد را در رویای بازی با اسباب بازی هایمان یکبار به صورت تخیلی تجربه کردیم.

حس مادر بودن یا پدر بودن را سال ها زودتر از آنکه حتی ازدواج کنیم با اسباب بازی هایمان شناختیم.

اما کودک ما چطور؟

ما همه موفقیت خود را مدیون والدین و تولید کنندگان اسباب بازی های دوره کودکی مان هستیم. اما امروز که رقابتی سخت میان تولید کنندگان و بازرگانان اسباب بازی در دنیا وجود دارد، کودکان ما نیز در این رقابت آسیب های جدی خواهند دید ، اگر ما …

بدون توجه به نوع اسباب بازی خرید کنیم

سن کودک را در نظر نگیریم

نوع متریال را ندانیم

با خطرات اسباب بازی ها آشنا نباشیم

از نظافت آن بی خبر باشیم

و هزاران اطلاعاتی که درباره اسباب بازی ها نمی دانیم.

نگران نباشید

ما به شما کمک می کنیم تا به شکل ساده و کاملا تخصصی درباره همه جوانب اسباب بازی ها اطلاعات کسب کنید.

ما اسباب بازی های داخلی و خارجی را موشکافی می کنیم ، بررسی می کنیم و به چالش می کشیم.

اطلاعات ریزو درشت در ارتباط با آن در اختیار شما قرار می دهیم و در نهایت در صورت مثبت بودن آزمایش ها تایید خود را برای خرید اسباب بازی ها اعلام می کنیم.

کیدوکالا سازمان استاندارد نیست

کیدوکالا صرفا یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش اسباب بازی است که به صورت کاملا تخصصی از نگاه مادران و پدران و به دور از هر گونه جانبداری مشغول بررسی و نقد و معرفی انواع اسباب بازی هاست.

کیدوکالا متعلق به آقای محمد صادق توسلیان بوده که مدیریت و هدایت این سایت نیز بر عهده ایشان می باشد. شما می توانید برای برقراری ارتباط جهت همکاری ، تامین کالا (اسباب بازی ) و یا همکاری در فروش می توانید با شماره تماس و یا نشانی مندرج در برگه تماس با ما مراجعه فرمایید.