ساخت عروسک نمدی یکی از کار هایی که شما می توانید در منزل به آن مشغول

باشید و در عین سادگی به درآمد مناسبی نیز برسید . از این رو قصد داریم تا شما

را با ساخت و بازاریابی و فروش این کسب و کار بیشتر آشنا کنیم . تا ضمن بهره

بردن از اوقات بی کاری خود بتوانید منبع درآمد خوبی نیز برای خود داشته باشد.

قدم اول:

آموزش و یادگیری 

اولین قدم برای ساخت عروسک نمدی آموزش است . شما می توانید به آموزش های رایگان و یا پولی در اینترنت و یا آموزشگاه های خیاطی مراجعه کنید و مطالب مورد نیاز را برای ساخت عروسک یادبگیرید . ما نیز برای راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان بخشی از آموزش های مورد نیاز با ساخت عروسک نمدی را آماده کرده ایم که می توانید دراینجا مشاهده کنید.

قدم دوم :

تهیه مواد اولیه

اکنون وقت آن رسیده تا کمی مواد اولیه برای ساخت عروسک خود تهیه کنید. برای این شما باید به نزدیک ترین فروشگاه خرازی که تقریبا تنوع کالایی خوبی نیز دارد مراجعه کنید . کمی نمد ، دکمه ، نخ و چسب تهیه کنید. برای شروع کار لازم نیست عمده خرید کنید و به بازار بروید. زیرا هزینه رفت و آمد شما و هزینه های خواب سرمایه اولیه ( که به نظر نمی آید ) با قیمت تمام شده خرید مواد اولیه از نزدیک ترین فروشگاه به شما تقریبا یکسان می شود.

قدم سوم:

فروش و بازاریابی

این مرحله در نگاه اول کار مشکل و سختی به نظر می رسد. ولی واقعیت این است که این کار یک فعالیت روزمره به شمار می آید. کافی است عکس محصولی که ساخته اید را در یکی از شبکه های اجتماعی مربوط به خود بگذارید . دوستان شما عکس را می بینند و احتمالا می پرسند از کجا خریده ای ؟ اگر قصد ندارید بگویید که محصول دست شماست می توانید آدرس مجازی بدهید. اگر دوستان و آشنایان شما نیز سفارش ندادن می توانید به دیوار یا شیپور و یا وب سایت های دیگر در این خصوص مراجعه کنید و یا اینکه خیلی راحت از طریق سایت آرتیما محصولتان را بفروشید.

قدم چهارم

نوآوری و مشتری مداری

حالا شما توانسته اید محصول خود را به فروش برسانید . هر روز سعی کنید یک درصد محصول خود را از نظر قیمت ، کیفیت ، طراحی و بسته بندی بهتر کنید . در یک سال شما 365% محصولتان را بهبود داده اید. این یعنی موفقیت