کیدوبلاگ

آیا شما بعنوان پدر یا مادر یک دختر بچه، می دانید چطور باید اسباب بازی یا عروسک عالی بخرید؟ دراین مطلب خیلی سریع و کمتر از 10 دقیقه مطالعه می توانید به جواب خود در این زمینه برسید.

اعتماد به فروشنده 

برای خرید مطمئن معمولا به فروشنده ها اعتماد می کنیم. هر چقدر با فروشنده ارتباط بیشتری داشته باشیم بیشتر به او و پیشنهاد هایش اعتماد می کنیم.

اما در خرید عروسک و اسباب بازی موضوع کمی متفاوت تر است.

وقتی خانواده ای به تازگی صاحب فرزند می شوند تا یک سال ابتدایی صرفا از هر جایی که بشود برای کودک خود اسباب بازی تهیه می کنند.

اما بعد از یکسال که جوانه های استعداد و هوش در کودک در حال رشد و ریشه زایی است چکار باید کنیم.

بهترین کار اعتماد به فروشندگان منصفی و البته کار بلد است.

فروشگاه های اینترنتی گوناگونی وجود دارند که شما می تونید اسباب بازی های خود را از آنجا تهیه کنید.

اما نکته همین جاست

آنها صرفا فروشنده اسباب بازی هستند. درواقع هر اسباب بازی که در انبار داشته باشند می فروشند، یا هر اسباب بازی که بیشتر سود داشته باشد.

و همین موضوع سبب می شود تا ما ناخواسته مجبور شویم از آنها خرید کنیم.

بدون آنکه بدانیم این اسباب بازی برای دختر بچه ما ضرر دارد یا به تقویت هوش و استعدادش کمک می کند.

بنابراین توصیه ما در کیدوکالا انتخاب مجموعه هایی است، که ضمن آموزش در این زمینه اسباب بازی های روز را بررسی، نقد و به فروش می رسانند.

پدر مادرها همیشه یک دغدغه مهم داشتن و اونم خرید اسباب بازی برای بچه هاشونه. اگر این سوال برای یک مجرد یا زود بدون فرزند مطرح بشه احتمالا جواب می دند: ” دغدغه ای نیست که، پول بدید اسباب بازی بخرید”

ولی موضوع مهم اینه که ما با یک آدم دوپا مواجه هستیم نه یک ربات یا آدم آهنی که به هر شکل که مورد نظرمان است برنامه ریزی کنیم و اون هم طبق برنامه ریزی ما عمل کنه.

شما با یک کودک با مغز هوشمند طرف هستید که هر روز در حال به روز شدن و بهتر شدن نسبت به روز قبلش هست.

بچه های ما هر روز درحال الگو گرفتن از ما، دوستاشون و جامعه هستند.

یعنی اگر امروز از یه اسباب بازی یا عروسک خوشش میاد الزامی وجود نداره که ماه بعد هم از همون عروسک خوشش بیاد. بچه ما درحال به روز شدن و تغییره که اتفاقا این قشنگی زندگی طبیعی یک آدمیزاده.

ویژگی اسباب بازی دخترانه و عروسک ها

عروسک ها و اسباب بازی های دخترانه، ویژگی ها و تفاوت های زیادی نسبت به اسباب بازی های پسرانه داره. اسباب بازی ها و عروسک های از این جنس، در صورت انتخاب اشتباه مشکلات زیادی را برای بچه شما به همراه می آورد.

فرض کنیم شما با حسن نیت برای دختر بچه خودتون یک عروسک می خرید. اما غافل از اینکه این عروسک دارای زوایای پنهانی است که فقط کارشناسان اسباب بازی از آن با خبر هستند.

همین اشتباه به ظاهر کوچک می تواند، هوش، روحیه و رفتار دختر شما را تغییر دهد.

اسباب بازی ارزان بخریم یا گران

وقتی همه چیز گرون میشه، خب اسباب بازی و عروسک هم گرون میشه، اما باز هم توصیه ما به خرید اسباب بازی ارزون نیست.

منظورم این نیست که هر اسباب بازی یا عروسکی گرون بود یعنی از جنس و کیفیت خوبی برخوردار هست، نه اصلا چنین منظوری ندارم.

هدف از بیان همچین موضوعی، دقت کافی زمان خرید اسباب بازی هست. خیلی اوقات یک مدل اسباب بازی و بیشتر عروسک ها از نظر ظاهری با همدیگه فرقی ندارند، ولی وقتی نگاه کارشناسی می کنیم متوجه عمق فاجعه در ساخت چنین اسباب بازی هایی میشیم.

در اکثر موارد مشاهده شده که تولید کننده یا وارد کننده برای کاهش هزینه های خودش و بالا بردن حاشیه سود، اقدام به پر کردن عروسک ها از پوشال یا الیاف می کیفیت می کنه. که همین موضوع باعث میشه وقتی کودک به عروسک نزدیک میشه پرز های ریز و معلق در هوای عروسک به داخل ریه، چشم و گوش بچه ها وارد بشه و زمینه ساز بیماری و حساسیت ها را ایجاد کنه.

 

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
نوار کناری